,,Pak ho zalehnou tři muži v civilu, co vypadali jako ochrankáři. Ukáže se, že jsou to policisté."😐 Jak je možné, že policisté bez uniforem nosí BUREŠOVU KŠILTOVKU a zaklekávají žáka 8. třídy?😡Proč dělá @PolicieCZ běžnému poslanci za naše peníze "ochranku" a terorizuje lidi?

Aug 4, 2022 · 3:23 PM UTC · Twitter Web App

356
709
204
5,146
K tweetu bych ještě dodal, že podle článku na Respektu i svědků z místa příznivci A. Babiše napadali prostestující. Seniorovi podkopli hůl, malým dětem rvali transparenty z rukou, dospělé mlátli atd. Policie však zasáhla pouze proti chlapci, který vzal burešův reproduktor...
19
55
1,336
@Vit_Rakusan jsem vašim velkým podporovatelem i v této pro STAN nelehké době, ale potřebujeme vědět, že se něco děje :( Chápu, že je to běh na dlouhou trať a možnosti jsou omezené, nicméně lidé musí vědět, že právní stát ještě existuje.
21
38
1
1,199
to dost připomíná ten průser protiextrému před pár lety. ožrali se v baru, začali se rvát a když dostali na budku, tak začali tahat odznaky.
3
2
229
Jako on je tam někdo poslal, ale jak je to možné? Proč nosí jeho kšiltovku, pokud jsou tma služebně? Nechápu prostě.
6
2
221
To na OVK. nevím, co mladý muž dělal, ale tři policisté na něm, kolena na krku!!! a pak si vezme tuhle čepici, to je vysoce neprofesionální.
7
4
282
Borovany. Kluk vzal a poponesl burešův reproduktor, aby neposlouchal jeho lži...fakt kreteni, ti policisté s kšiltovkou stb...Hnus. Řvala jsem na ně stb! Komu sloužíte? Když dědek tlouk hned vedle mého muže, nic neudělali, když další dědek vytrhl decku píšťalku, nic.
7
30
2
420
Vzkaz panu Rakušanovi a Fialovi. Pánové, něco s tím udělejte. Na tohle vám daně platit nebudu.
5
4
213
Ta kšiltovka bylo krytí ať nikdo nepozná, že je to policajt. Mají to promyšlené 😲 Prostě policie.
5
1
34
Já bych jim přidal peníze! Výsluhy taky vyšší, že? Pokud bude problém, stávka! Ochromit stát komplet. Středula na písknutí zorganizuje. Hnus co umí StBácky zprivatizovaná policie 🤮
1
3
92